close
متخصص ارتودنسی
اسامی برگزیدگان بیست و ششمین جشنواره علمی، ادبی و هنری دانشگاه فرهنگیان(پسران) همکاری در فروش فایل میهن همکار
به باشگاه دانشجومعلمان ایران خوش آمدید.وارد یا عضو شوید کاربرگرامی شما اکنون در مسیر زیر قرار دارید : اسامی برگزیدگان بیست و ششمین جشنواره علمی، ادبی و هنری دانشگاه فرهنگیان(پسران)

اسامی برگزیدگان بیست و ششمین جشنواره علمی، ادبی و هنری دانشگاه فرهنگیان(پسران)

تاریخ ارسال پست:
جمعه 22 مرداد 1395
نویسنده:
دانشجومعلم
نظرات :
تعداد بازدید:
217

اسامی برگزیدگان بیست و ششمین جشنواره علمی، ادبی و هنری دانشگاه فرهنگیان(پسران)

بیست و ششمین دوره مسابقات علمی، ادبی و هنری دانشجو معلمان دانشگاه فرهنگیان سراسر کشور به میزبانی آذربایجان شرقی که در آن دانشجو معلمان پسر در  27  رشته از 18 تا 22 مرداد د به رقابت پرداختند؛ با اعلام اسامی نفرات برگزیده به کار خود پایان داد.

به گزارش باشگاه دانشجومعلمان ایران؛ اسامی برگزیدگان به شرح ذیل می باشد:

رشته

رتبه

نام و نام خانوادگی

نام پردیس

استان

ملاحظات

شعـــر

مقام اول

علی اصغر شیری

شهید مدنی

قم

 

مقام دوم

مسعـود پایمـرد

شهید مدرس

ایلام

 

مقام سوم

میلاد افــروزی

شهید مقصودی

همدان

 

طراحی

مقام اول

علی زارع بیدگی

خواجه نصیرالدین طوسی

کرمان

 

مقام دوم

هادی فرح قوزانی

شهید رجایی

خراسـان رضوی

 

مقام سوم

مجتبی دانش

شهید رجایی

آذربایجان غربی

 

مقاله نویسی

مقام اول

محمدرضا گنج خانلو

شهید دکتر بهشتی

زنجان

 

مقام دوم

رضا امین

علامه امینی

آذربایجان شرقی

 

مقام سوم

محمد بهروزی

شهید مطهری

فــارس

 

نقد و بررسی کتاب

مقام اول

مسعود عبدالهی

علامه امینی

آذربایجان شرقی

 

مقام دوم

سعید عسگری

شهید مطهری

فارس

 

مقام سوم

وحید کیانی

شهید رجایی

آذربایجان غربی

 

نماهنگ

مقام اول

محمدتقی فضلی

 

مازندران

 

مقام دوم

محمدرضا غلامی

 

مرکزی

 

مقام سوم

امین افشار

 

خراسان

 

خوشنویسی

مقام اول

علی صادقی

شهید بهشتی

زنجان

 

مقام دوم

رحمان کرم پور

شهید چمران

تهران

 

مقام سوم

احمد سلطانیان

شهید رجایی

قزوین

 

معرق

 

 

 

 

فاقد مقام 3و2و1

 

 

 

 

شایسته تقدیر

سجاد مریمی

شهید مطهری

فارس

شایسته تقدیر

احمد قزلسلفو

شهید بهشتی

گلستان

تولید بازی های

 رایانه ای

مقام اول

حسین مهران فر

 

خراسان رضوی

 

مقام دوم

رضا مشایخی ساردو

 

کرمان

 

مقام سوم

یونس وصالی

 

همدان

 

تلخیـص کتــاب

مقام اول

سید مصطفی آستانه

شهید مقصودی

همدان

 

مقام دوم

علی یوسفی هنورمرور

شهید پاک نژاد

یزد

 

مقام سوم

رشید صادقی

امام علی (ع)

گیلان

 

آئین سخنوری

مقام اول

حسـام شامحمدی

 

تهران

 

مقام دوم

عبداله شمس آبادی

 

خراسان رضوی

 

مقام سوم

مجتبی خلیلی

 

یزد

 

 

 

رشته

رتبه

نام و نام خانوادگی

نام پردیس

استان

ملاحظات

عکاسی

مقام اول

بهزاد سهرابی

شهید مدرس

کردستان

 

مقام دوم

میکائیل صادقی

دکتر شریعتی

مازندران

 

مقام سوم

میثم اصغری کلیبری

علامه امینی

آذربایجان شرقی

 

فیلمنامه نویسی

مقام اول

سجاد باقری

فردوسی

البرز

 

مقام دوم

سجاد ساردویی

شهید پاکنژاد

یزد

 

مقام سوم

علی محمدنژاد

امام علی (ع)

گیلان

 

نمایشنامه نویسی

مقام اول

محمد وطن خواه

شهید مدرس

کردستان

 

مقام دوم

محمدرضا بـرزو

شهید بهشتی

خراسان رضوی

 

مقام سوم

محمدرضا سعادتی

علامه طباطبایی

اردبیل

 

نقاشی

مقام اول

سیدرضا سجادی

شهید باهنر

اصفهان

 

مقام دوم

مصعب رحمــانی

شهید مدرس

کردستان

 

مقام سوم

-----------

-----------

--------

فاقد مقام 3

شایسته تقدیر

وحید زمانی

شهید مقصودی

همدان

 

وبلاگ نویسی

مقام اول

میلاد اکرمی ابوترابی

شهید پاک نژاد

یزد

 

مقام دوم

حمید شوکتی بصیر

شهید باهنر

مرکزی

 

مقام سوم

رضا اتابک

شهید ایزد پناه

کهگلویه و بویراحمد

 

نشریه مکتوب

مقام اول

امیر حسین حیدری

 

اصفهان

 

مقام دوم

صلاح گلـی

 

کردستان

 

مقام سوم

محمد اولیائی

 

فارس

 

نشریه الکترونیکی

مقام اول

فرداد نظری

 

خراسان شمالی

 

مقام دوم

علیرضا اسپنانی

 

اصفهان

 

مقام سوم

محمدرضا زارع

 

یزد

 

تولید

 نرم افزار

مقام اول

مهدی محمدپناه

 

کردستان

 

مقام دوم

سید مسعود هاشمی زاده

 

خراسان رضوی

 

مقام سوم

حسین مراد خانی

 

تهران

 

قصه گویی

مقام اول

محسن فرشچی

 

یزد

 

مقام دوم

علیرضا قدسی

 

قم

 

مقام سوم

سید مرتضی طباطبایی

 

سمنان

 

خط تحریری

مقام اول

محمدرضا شریفی

آیت الله طالقانی

قم

 

مقام دوم

فردین رحمــانی

شهید رجایی

آذربایجان غربی

 

مقام سوم

مهدی خداپرست

علامه طباطبایی

اردبیل

 

 

 

رشته

رتبه

نام و نام خانوادگی

نام پردیس

استان

ملاحظات

تصویرگری آیات قرآنی

مقام اول

علی محمدی

شهید شرافت

تهران

 

مقام دوم

آرمان هیوه چی

شهید دکتر بهشتی

خراسان رضوی

 

مقام سوم

احمد بحرینی

شهید باهنـر

اصفهان

 

تذهیب

مقام اول

--------

--------

--------

فاقد

مقام 1و2

مقام دوم

--------

--------

--------

مقام سوم

محسن سخدری

شهید بهشتی

خراسان رضوی

 

کاریکاتور

مقام اول

عارف نیازی

شهید رجایی

کرمانشاه

 

مقام دوم

آرمان رحمان نژاد

شهید رجایی

آذربایجان غربی

 

مقام سوم

محمد حاتمی

شهید مقصودی

همــدان

 

فیلم کوتاه

مقام اول

خسرو روشناس

 

کهگلویه و بویراحمد

 

مقام دوم

رضــا طلیمـی

 

قم

 

------

-----------

---------

------

فاقد مقام 3

شاسته تقدیر

سرکوت نیکدل

 

کردستان

 

داستان کوتاه

مقام اول

محمد امین میمندیان

 

یزد

 

مقام دوم

بهداد اسمــــاعیـلی

 

خراسان جنوبی

 

مقام سوم

امیـرحسین جعفـری

 

اصفهان

 

پویانمــایی

مقام اول

--------

-----------

--------

فاقد مقام 1

مقام دوم

علی زارعی

 

لرستان

 

مقام سوم

امیر محمد شیرخدا

 

البرز

 

شایسته تقدیر

رسول بریا

 

آذربایجانشرقی

 

طراحی پوستر

مقام اول

سجـاد معتمدی

شهید دکتربهشتی

خراسان رضوی

 

مقام دوم

عمــاد توکلـی

شهیدرجائی

فارس

 

مقام سوم

محمد حسین زاده قالوندی

شهید مرتضی انصاری

خوزستان

 

 

مطالب مرتبط

نظرات


نام
ایمیل (منتشر نمی‌شود) (لازم)
وبسایت
:) :( ;) :D ;)) :X :? :P :* =(( :O @};- :B /:) :S
نظر خصوصی
مشخصات شما ذخیره شود ؟ [حذف مشخصات] [شکلک ها]
کد امنیتیرفرش کد امنیتی