close
متخصص ارتودنسی
اسامی برگزیدگان بیست و ششمین جشنواره علمی، ادبی و هنری دانشگاه فرهنگیان (بخش خواهران) همکاری در فروش فایل میهن همکار
به باشگاه دانشجومعلمان ایران خوش آمدید.وارد یا عضو شوید کاربرگرامی شما اکنون در مسیر زیر قرار دارید : اسامی برگزیدگان بیست و ششمین جشنواره علمی، ادبی و هنری دانشگاه فرهنگیان (بخش خواهران)

اسامی برگزیدگان بیست و ششمین جشنواره علمی، ادبی و هنری دانشگاه فرهنگیان (بخش خواهران)

تاریخ ارسال پست:
شنبه 16 مرداد 1395
نویسنده:
دانشجومعلم
نظرات :
تعداد بازدید:
159

اسامی برگزیدگان بیست و ششمین جشنواره علمی، ادبی و هنری دانشگاه فرهنگیان (بخش خواهران)

اسامی برگزیدگان بیست و ششمین جشنواره علمی، ادبی و هنری دانشگاه فرهنگیان (بخش خواهران) اعلام شد.

به گزارش باشگاه دانشجومعلمان ایران از ارومیه؛ بیست و ششمین دوره مسابقات علمی، ادبی و هنری دانشجو معلمان دانشگاه فرهنگیان سراسر کشور به میزبانی آذربایجان شرقی که در آن دانشجو معلمان دختر در 15 رشته از 12 تا 16 مرداد د به رقابت پرداختند؛ با اعلام اسامی نفرات برگزیده به کار خود پایان داد. 

اسامی برگزیدگان این دوره به شرح ذیل می باشد:

بخش شعر:

رتبه اول

رتبه دوم

رتبه سوم

طاهره فرزانه از مرکز حضرت زینب کبری (س) فارس

طیبه عباسی ترابی از پردیس حضرت معصومه (س) قم

نغمه داوری از پردیس حضرت زینب کبری (س) مرکزی

 

رشته طراحی:

رتبه اول

رتبه دوم

رتبه سوم

معصومه رهبر از شهید شرافت تهران

غزاله آقایی از شهید هاشمی نژاد خراسان رضوی

مهدیه رنجبر از بنت الهدی صدر گیلان

 

رشته مقاله نویسی:

رتبه اول

رتبه دوم

رتبه سوم

زهرا شریفی پور از حضرت زینب کری(س) مرکزی

بهاره کاوه سامانی از شهید باهنر چهارمحال و بختیاری

اعظم یگانه زاده از حضرت فاطمه الزهرا(س) خوزستان 

 

رشته نقد وبررسی کتاب:

رتبه اول

رتبه دوم

رتبه سوم

مریم بختیاری نماینده حضرت زینب کبری(س) مرکزی

آیسان کریمی از علامه طباطبایی آذربایجان غربی 

زهرا بلیوند از حضرت زینب کبری (س) لرستان

 

رشته نماهنگ:

رتبه اول

رتبه دوم

رتبه سوم

طیبه صادقی از خراسان شالی

فاطمه محمود زاده از کرمان 

مرجان موسائی امامی از خوزستان

 

 

رشته خوشنویسی:

رتبه اول

رتبه دوم

رتبه سوم

محدثه متولیان از حضرت زینب کبری(س) مرکزی

زهرا رحمتی از علامه طباطبایی آذربایجان غربی

مهشید رضائی از هاشمی نژاد خراسان رضوی

رشته معرق:

رتبه اول

رتبه دوم

رتبه سوم

طاهره آقا پور جویباری از حضرت فاطمه الزهرا مازندران

راضیه تراب از بنت الهدی صدر بوشهر

مهرناز سادات رضوانیان از شهید هاشمی نژاد خراسان رضوی

 

رشته بازی های رایانه ای

رتبه اول

شایسته تقدیر *

سمیه محمدی از کردستان

 پریسا کارگریان از یزد

سیده آمنه عبدالله از خراسان رضوی 

*این رشته فاقد رتبه دوم وسوم بوده است.

رشته تلخیص کتاب

رتبه اول

رتبه دوم

رتبه سوم

مهلا فرهادی از شهید باهنر همدان

زینب اسدی از شهید باهنر چهارمحال و بختیاری

زهرا جعفری از حضرت معصومه(س) قم

 

رشته آئین سخنوری

رتبه اول

رتبه دوم

رتبه سوم

پریسا مومنی از حضرت فاطمه الزهرا (س) آذربایجان شرقی

ماریه پور حقیقی از بوشهر

ماریه پور حقیقی از بوشهر 

 

رشته عکاسی

رتبه اول

رتبه دوم

رتبه سوم

فاطمه گشایی از شهید شرافت تهران

 لیلا پور اسد از سلمان فارسی فارس

پریناز کیانوش از شهید هاشمی نزاد خراسان رضوی

 

رشته نقاشی

رتبه اول

رتبه دوم

رتبه سوم

سیده فاطمه موسوی از حضرت فاطمه الزهرا(س) خوزستان

فاطمه باقری از حضرت فاطمه الزهرا(س) اصفهان

سیده فاطمه ذوالفقاری از شهید هاشمی نژاد خراسان رضوی

 

رشته فیلمنامه نویسی:

رتبه اول

رتبه دوم

رتبه سوم

فاطمه محمودی از بنت الهدی صدر اردبیل

منیژه صفا از شهید شرافت تهران

مهساحسینی از شهید باهنر کرمان

 

رشته نمایشنامه نویسی:

رتبه اول

رتبه دوم

رتبه سوم

نازنین علیمردانی از شهید هاشمی نژاد خراسان رضوی

سارا آرام از امام خمینی(ره) گلستان

 شیرین باقری از حضرت فاطمه الزهرا(س) آذربایجان شرقی

 

رشته وبلاگ نویسی:

رتبه اول

رتبه دوم

رتبه سوم

رویا گنجی از بنت الهدی صدر اردبیل

شادی رحمانی از بنت الهدی صدر قزوین

سارا حیدری از امام جعفر صادق(ع) ایلام

 

رشته نشریه مکتوب:

رتبه اول

رتبه دوم

رتبه سوم

زهرا عربی از شهید باهنر همدان

فهیمه هاشمی از شهید باهنر چهارمحال و بختیاری

شراره صادقی از بنت الهدی صدر کردستان

رشته نشریه الکترونیکی:

رتبه اول

رتبه دوم

رتبه سوم

فریده بهشتی از امام خمینی(ره) گلستان

مریم رئیسی از حضرت فاطمه الزهرا(س) یزد

منا سام دلیری

 

رشته تولید نرم افزار

رتبه اول

رتبه دوم

رتبه سوم

فاطمه وکیلی از مازندران

مریم ترابی سرشکی از تهران

نسرین مقدم نیا از بنت الهدی صدر اردبیل

 

رشته قصه گویی:

رتبه اول

رتبه دوم

رتبه سوم

فاطمه طاهری نسب از سیستان و بلوچستان

رضوانه زارع از فارس

فرحناز محمدی قلعه نی از البرز

رشته خط تحریری

رتبه اول

رتبه دوم

رتبه سوم

مریم جواد نژاد از شهید شرافت تهران

مریم فریدونی از حضرت زینب کبری(س) مرکزی

عاصفه محققی از شهید باهنر همدان

رشته تصویرگری آیات قرآنی

رتبه اول

رتبه دوم

رتبه سوم

مینا امینیان از شهید شرافت تهران

زینب اسد پور از حضرت فاطمه الزهرا(س) اصفهان

نرگس مولایی از شهید باهنر چهار محال و بختیاری

 

رشته تذهیب:

رتبه اول

رتبه دوم

رتبه سوم

الناز خلیلی از شهید شرافت تهران

زینب رضایی از حضرت فاطمه الزهرا (س) اصفهان 

بتول سادات حسینی از حضرت ثامن الحجج خراسان رضوی

رشته کاریکاتور:

رتبه اول

رتبه دوم

رتبه سوم

مژده خرمی از شهید شرافت تهران

فرشته حسنی از حضرت فاطمه الزهرا(س) زنجان

عاطفه آبادی از حضرت فاطمه (س) مازندران

 

رشته فیلم کوتاه

رتبه اول

رتبه دوم

رتبه سوم

فائقه دهنوی از خراسان شمالی

مائده دهستانی از گلستان

نیکو نوروزی از فارس

رشته داستان کوتاه

رتبه اول

رتبه دوم

رتبه سوم

عاطفه شاطری از شهید هاشمی نژاد خراسان رضوی

فاطمه صفاری مقدم از فاطمه الزهرا(س) یزد

فاطمه صادقپور از فاطمه الزهرا(س) آذربایجان شرقی

 

طراحی پوستر

رتبه اول

شایسته تقدیر

فرانک جمالی از شهید شرافت تهران

الهه امیدی از حضرت زینب کبری (س) مرکزی

مهشاد خلیفه سلطانی از حضرت فاطمه الزهرا(س) اصفهان

رشته پویا نمایی

رتبه اول

رتبه دوم

رتبه سوم

شایسته تقدیر

ندارد

مهشید اصفهانی از مرکزی

انسیه احمدی از اصفهان

فرناز قبایی

دانلود نتایج مسابقات

گزارش  از دانشجومعلم آیسان کریمی دانشجوی علامه طباطبایی ارومیه

 

مطالب مرتبط

نظرات


نام
ایمیل (منتشر نمی‌شود) (لازم)
وبسایت
:) :( ;) :D ;)) :X :? :P :* =(( :O @};- :B /:) :S
نظر خصوصی
مشخصات شما ذخیره شود ؟ [حذف مشخصات] [شکلک ها]
کد امنیتی