همکاری در فروش فایل میهن همکار
به باشگاه دانشجومعلمان ایران خوش آمدید.وارد یا عضو شوید کاربرگرامی شما اکنون در مسیر زیر قرار دارید : طرحی برای معلمان در دستورکار این‌هفته مجلس

طرحی برای معلمان در دستورکار این‌هفته مجلس

تاریخ ارسال پست:
شنبه 25 ارديبهشت 1395
نویسنده:
دانشجومعلم
نظرات :
تعداد بازدید:
420

طرحی برای معلمان در دستورکار این‌هفته مجلس

بررسی گزارش کمیسیون اجتماعی در مورد طرح احتساب سابقه تدریس معلمان حق‌التدریس استخدامی در آموزش و پرورش نیز در دستور کار صحن علنی مجلس در این هفته قرار دارد.

به گزارش باشگاه دانشجومعلمان ایران به نقل از مشرق نیوز؛ مجلس شورای اسلامی  از روز یکشنبه ۲۶ تا سه شنبه ۲۸ اردیبهشت ۹۵جلسه علنی تشکیل خواهد داد.

بر این اساس اولین دستور کار جلسات علنی مجلس ادامه رسیدگی به گزارش کمیسیون مشترک در مورد لایحه تنظیم برخی از احکام برنامه‌های توسعه کشور است.

وکلای ملت در هفته جاری گزارش‌کمیسیون‌آموزش، تحقیقات‌وفناوری‌ درمورد طرح دوفوریتی اصلاحیه اجرای قانون سنجش و پذیرش دانشجو در دانشگاهها و مراکز آموزش عالی کشور مصوب سال ۱۳۹۲ برای اجرا در سال ۱۳۹۵را نیز بررسی می کنند.

بررسی گزارش کمیسیون آموزش، تحقیقات و فناوری در مورد رفع ایراد شورای نگهبان به لایحه تأسیس و اداره مدارس و مراکز آموزشی و پرورشی غیردولتی نیز در دستور کار جلسات علنی قرار دارد.

وکلای ملت همچنین گزارش کمیسیون مشترک در مورد طرح حمایت از احیاء و مرمت بافتهای فرهنگی- تاریخی و توانمندسازی ساکنین و مالکین آنها را نیز بررسی خواهند کرد.

بررسی گزارش کمیسیون اقتصادی در مورد لایحه دریافت عوارض برق تجدیدپذیر نیز در دستور کار صحن علنی مجلس در هفته جاری قرار دارد.

علاوه بر این در هفته جاری بررسی گزارش کمیسیون عمران در مورد رد طرح اصلاح ماده(۵) قانون تاسیس شورای عالی شهرسازی و معماری‌ایران در دستور کار صحن علنی مجلس قرار دارد.

وکلای ملت در هفته جاری همچنین گزارش کمیسیون بهداشت و درمان در مورد طرح استفساریه ماده (۲۴) قانون بیمه را بررسی خواهند کرد.

بررسی گزارش کمیسیون اجتماعی در مورد طرح احتساب سابقه تدریس معلمان حق‌التدریس استخدامی در آموزش و پرورش نیز در دستور کار صحن علنی مجلس قرار دارد.

نمایندگان مجلس همچنین گزارش کمیسیون آئین نامه داخلی مجلس در مورد رد طرح استفساریه ماده (۱۱۸) آیین‌نامه داخلی مجلس شورای اسلامی را نیز بررسی خواهند کرد.

علاوه بر این بررسی گزارش کمیسیون اقتصادی در مورد طرح اصلاح ماده (۱۴) آیین‌نامه معاملات شهرداری تهران نیز در دستور کار صحن علنی مجلس قرار دارد.

بررسی گزارش کمیسیون اقتصادی در مورد طرح اصلاح ماده (۵۴) قانون تنظیم بخشی از مقررات مالی دولت مصوب نیز در دستور کار صحن علنی مجلس در هفته جاری قرار دارد.

وکلای ملت همچنین گزارش کمیسیون آموزش، تحقیقات و فناوری در مورد لایحه نحوه کمک‌های اشخاص حقیقی و حقوقی به سازمان آموزش فنی و حرفه‌ای کشور را بررسی می کنند.

بررسی گزارش کمیسیون آئین نامه داخلی مجلس در مورد طرح اصلاح ماده (۲۰۴) قانون آیین‌نامه داخلی مجلس شورای اسلامی در دستور کار هفته جاری مجلس قرار دارد.

وکلای ملت در هفته جاری همچنین گزارش کمیسیون شوراها و امور داخلی کشور در مورد: طرح اصلاح مواد (۹) و (۱۵) قانون رسیدگی به تخلفات رانندگی را نیز بررسی خواهند کرد.

بررسی گزارش کمیسیون اجتماعی در مورد طرح تشکیل سازمان ملی مهارت و فناوری نیز در دستور کار صحن علنی مجلس قرار دارد.

وکلای ملت در هفته جاری همچنین گزارش کمیسیون عمران در موردطرح محافظت از امنیت جانی شناگران در شهرهای ساحلی را بررسی خواهند کرد.

بررسی گزارش کمیسیون شوراها و امور داخلی کشور در مورد طرح واگذاری امور راهنمائی و رانندگی کلان شهرها به شهرداریها از طریق تسری قانون الحاق سه تبصره به بند (۱۲) ماده (۴) قانون نیروی انتظامی جمهوری اسلامی ایران در دستور کار صحن علنی مجلس قرار دارد.

وکلای ملت در هفته جاری همچنین گزارش کمیسیون برنامه و بودجه و محاسبات درمورد طرح اصلاح بند (د) ماده (۳۹) قانون برنامه پنجساله پنجم توسعه جمهوری اسلامی ایران را برسی خواهند کرد.

بررسی گزارش کمیسیون برنامه و بودجه و محاسبات درمورد  رد طرح حذف بند (ج) ماده (۱۴۸) قانون برنامه پنجساله پنجم-توسعه جمهوری اسلامی ایران را بررسی خواهند کرد.

وکلای ملت در هفته جاری همچنین گزارش کمیسیون مشترک در مورد طرح تشکیل سازمان مبارزه با مفاسد اقتصادی (به منظور تصویب مدت اجرای آزمایشی آن طبق اصل(۸۵) قانون اساسی) (تقاضای نمایندگان محترم مبنی بر رسیدگی طبق اصل(۸۵) قانون اساسی در جلسه علنی مورخ ۲۲/۷/۱۳۹۴ تصویب شد) (به شماره چاپ۱۸۰۷) به استناد مصوبه مورخ ۲۱/۲/۱۳۹۵ هیأت رئیسه در دستور هفته جاری قرار خواهند داد.

در حالی دستور کار صحن علنی مجلس در هفته جاری منتشر شد که این هفته نیز گزارش کمیسیون تلفیق در مورد لایحه برنامه ششم توسعه در دستور کار مجلس صحن علنی مجلس قرار نگرفت و به نظر می رسد این لایحه در مجلس نهم بررسی نشود.

مطالب مرتبط

نظرات


نام
ایمیل (منتشر نمی‌شود) (لازم)
وبسایت
:) :( ;) :D ;)) :X :? :P :* =(( :O @};- :B /:) :S
نظر خصوصی
مشخصات شما ذخیره شود ؟ [حذف مشخصات] [شکلک ها]
کد امنیتیرفرش کد امنیتی