همکاری در فروش فایل میهن همکار
به باشگاه دانشجومعلمان ایران خوش آمدید.وارد یا عضو شوید کاربرگرامی شما اکنون در مسیر زیر قرار دارید : دانشگاه فرهنگیان در هفته ای که گذشت

دانشگاه فرهنگیان در هفته ای که گذشت

تاریخ ارسال پست:
جمعه 11 دي 1394
نویسنده:
دانشجومعلم
نظرات :
تعداد بازدید:
506

دانشگاه فرهنگیان در هفته ای که گذشت

این موضوع که  دانشجویان 3 سال پس از فارغ التحصیلی میتوانند در دانشگاه فرهنگیان ادامه تحصیل دهند را می توان از جمله اخبار مهم این هفته دانشگاه فرهنگیان برشمرد.

به گزارش باشگاه دانشجومعلمان ایران؛ دانشگاه فرهنگیان در این هفته با اخبار بی‌شماری رو به رو بوده است که از جمله آن‌ها می‌توان به چگونگی ادامه تحصیل دانشجویان در دانشگاه فرهنگیان اشاره کرد.

مهرمحمدی : دانشجویان 3 سال پس از فارغ التحصیلی میتوانند در دانشگاه فرهنگیان ادامه تحصیل دهند 

 دکترمهرمحمدی سرپرست دانشگاه فرهنگیان کشور در همایش شوراهای دانشجویی دانشگاه فرهنگیان استان تهران گفت: من همواره بر تشکیل شوراها و نقش دانشجویان تاکید داشته ام و بسیار مایلیم از ظرفیت های قانونی دانشگاه برای آزادسازی انرژی مثبت دانشجویان که به کیفیت کار در دانشگاه منجر خواهد شد استفاده کنیم که یکی از مهمترین این ظرفیت ها شوراهای صنفی است.

دکتر مهرمحمدی در ادامه و در مورد نظرات دانشجویان برای ادامه تحصیل گفت: شرایط دانشگاه فرهنگیان برای ادامه تحصیل دانشجویان متفاوت است و در این دانشگاه همه چیز در قالب یک بسته ارائه می شود و دانشجویان پیش از ورود به دانشگاه از این امر مطلع هستند.  وی افزود: رسالت دانشگاه فرهنگیان تربیت معلم است و دانشجویان بایستی بعد از تحصل در دانشگاه به معلمی مشغول شوند بنابراین افق تحصیل در این دانشگاه متفاوت است. اما با توجه به اساسنامه در قالب بهسازی نیروی انسانی دانشجویان می توانند پس از سه سال در دوره های ارشد دانشگاه ادامه تحصیل دهند. اما در مورد دیگر دانشگاه ها تابع قوانین وزارت آموزش و پرورش می باشد. 

پوشه کار الکترونیک دانشجو معلمان برنامه در حال اجرای مرکز هوشمند سازی دانشگاه فرهنگیان

مراسم افتتاحیه چهارمین نشست سراسری کارشناسان هوشمند سازی دانشگاه فرهنگیان، سه شنبه 1/10/94 با حضور دکتر اکبر مولائی سرپرست مدیریت استان بوشهر و مسئولان مرکز هوشمند سازی دانشگاه  در این پردیس برگزار شد.

پونه مهرتاش مدیر یادگیری الکترونیکی مرکز هوشمند سازی دانشگاه فرهنگیان راه اندازی شبکه اجتماعی فرهنگیان، برگزاری دوره های الکترونیکی، ایجاد بانک مستندات آموزشی،  پوشه کار الکترونیک، توسعه و ترویج یادگیری الکترونیکی، توسعه و ترویج سواد اطلاعاتی،  را از برنامه های در حال اجرای مرکز یادگیری الکترونیکی دانشگاه فرهنگیان برشمرد.

اعتراض دانشجویان ورودی ۹۳ دانشگاه فرهنگیان به عدم استخدام

شوراهای صنفی و رفاهی دانشگاه فرهنگیان تهران به منظور عدم استخدام دانشجویان ورودی ۹۳ بیانیه مشترکی را به خطاب به رئیس جمهور، وزیر آموزش و پرورش و سرپرست دانشگاه فرهنگیان منتشر کردند.

برای مشاهده متن بیانیه اینجا کلیک کنید.

تصویب مجدد کلیات طرح اصلح در شورای عالی آموزش

یکصد و بیست و دومین جلسه هیات رییسه دانشگاه فرهنگیان با حضور سرپرست دانشگاه و اعضای هیات رییسه چهارشنبه 02/10/ 94 برگزار شد.

دکتر مهرمحمدی پیرامون جذب دانشجویان موضوع ماده (28) اساسنامه و عدم امکان برگزاری به موقع دوره یکساله مهارت آموزی مشمولین در دانشگاه به سبب تاخیر در اعلام نهایی نفرات تایید صلاحیت شده از سوی آموزش و پرورش و همچنین تصویب مجدد کلیات طرح اصلح در شورای عالی آموزش و پرورش و لزوم بررسی بیشتر در جزییات این طرح پرداخت.

آموزش و پرورش باید برای مقابله با تهاجم فرهنگی تجهیز شود/دانشگاه فرهنگیان مهم‌ترین دانشگاه کشور

حجت‌الاسلام مجید انصاری در نخستین اجلاس سراسری اساتید دانشگاه فرهنگیان که صبح امروز در محل کتابخانه مرکزی حرم مطهر رضوی برگزار شد، اظهار کرد: برگزاری این گردهمایی را به فال نیک می‌گیریم چراکه دانشگاه فرهنگیان مهم‌ترین دانشگاه کشور است.

معاون پارلمانی رئیس جمهور گفت: سرعت گردش اطلاعات باعث شده است که به سوی جامعه ما هجوم اطلاعاتی و فرهنگی آورده شود لذا آموزش و پرورش برای مقابله با این هجمه باید تجهیز شود.

مهرمحمدی؛ معوقات ورودی‌های 93 دانشگاه فرهنگیان از مهرماه به بعد پرداخت می‌شود

محمود مهرمحمدی در نشست خبری تبیین برنامه‌های دانشگاه فرهنگیان در پردیس شهید هاشمی‌نژاد فرهنگیان درباره خدمت سربازی دانشجومعلمان ورودی سال 91 اظهار کرد: قرار بوده این دانشجومعلمان دو ماه از خدمت دوره آموزشی را در تابستان سال 96 سپری کنند اما خبر قطعی آن متعاقبا اعلام می‌شود.

سرپرست دانشگاه فرهنگیان با اشاره به مشکلات دانشجومعلمان این دانشگاه در دریافت معوقات خود اظهار کرد: معوقات ورودی‌های 93 نگرانی‌هایی ایجاد کرده بود که پرداخت معوقات از مهر امسال به بعد پرداخت خواهد شد و سایر معوقات قبل‌تر به دیون آن‌ها واریز می‌شود.

 

فانی؛ آغاز نخستین دوره صلاحیت‌های حرفه‌ای فرهنگیان از چند روز آینده

علی‌اصغر فانی صبح امروز (10 دی‌ماه) در همایش سراسری اعضای هیأت علمی دانشگاه‌ فرهنگیان کشور که در تالار قدس کتابخانه مرکزی حرم مطهر رضوی برگزار شد، با بیان اینکه ما باید به سویی برویم که هر کسی که قرار است تدریس داشته باشد گواهینامه صلاحیت معلمی اخذ کند، اظهارکرد: دوره‌های شایستگی حرفه‌ای معلمین برای نخستین بار در دانشگاه فرهنگیان تا چند روز آینده شروع خواهد شد و این طرح یک تجربه جدید است و امیدواریم که با لطف خدا و همت اساتید و اعضای هیأت علمی دانشگاه فرهنگیان بتوانیم معلمانی حرفه‌ای و توانمند تربیت کنیم.

وی ادامه داد: امسال برای نخستین بار ماده 28 اساسنامه دانشگاه فرهنگیان را عملیاتی خواهیم کرد و کسانی که در آزمونی که در 28 شهریور برگزار شد پذیرفته شدند به دانشگاه معرفی خواهند شد و تحت نظر ما یک دوره حرفه‌ای آموزش را در دانشگاه فرهنگیان طی خواهند کرد.

از ابتدای مهرماه ۹۵ طبق استانداردهای آموزشی پیش می‌رویم

محمود مهرمحمدی در نخستین اجلاسیه  سراسری مسئولان دانشگاه فرهنگیان سراسر کشور که در کتابخانه مرکزی آستان قدس رضوی برگزار شد، اظهار داشت: از امسال با اتکا به ماده 28 اساسنامه دانشگاه فرهنگیان دانشجو معلم پذیرفته می‌شود.

سرپرست دانشگاه فرهنگیان کشور با بیان اینکه جذب هیئت علمی در دستور کار دانشگاه‌ فرهنگیان است گفت: از ابتدای مهرماه ۹۵ می‌توانیم طبق استانداردهای آموزشی پیش برویم.

امروز آخرین مهلت دریافت کارت ورود به جلسه برای دانشجومعلمانی که موفق به دریافت کارت ورود به جلسه نشده اند

دانشجویانی که در زمان تعیین شده  موفق به اخذ کارت ورود به جلسه نشده اند ، سامانه منحصرا روز 11 دیماه جهت دریافت کارت ورود به جلسه فعال خواهد شد لطفا در تاریخ مذکور به سامانه مروارید مراجعه فرمائید

ضمنا آدرس سامانه جهت ورود مستقیم به شرح زیر می باشد. 

10.9.29.71

10.9.29.72

10.9.29.73

فیلم / گفت وگوی برنامه زنده تلویزیونی شب شرقی سیما خراسان رضوی با سرپرست دانشگاه فرهنگیان

دکتر مهرمحمدی سرپرست دانشگاه فرهنگیان کشورپنجشنبه شب مهمان برنامه زنده تلویزیونی شب شرقی سیمای خراسان رضوی بودند.

برای مشاهده فیلم اینجا کلیک کنید.

دوره های معرفتی حیات طیبه ویژه دانشگاه فرهنگیان تا پایان اسفند ماه

درگاه  الکترونیک آموزش مجازی دانشگاهیان به نشانی: ec.nahad.ir  ویژه دانشگاه فرهنگیان تا پایان اسفند ماه سال جاری فعال می باشد و افرادی که تا کنون موفق به شرکت در ین دوره آموزشی نشده اند می توانند نسبت به ثبت نام و گذراندن دوره های معرفتی " حیات طیبه " به صورت مجازی اقدام نموده و گواهی دوره را دریافت نمایند.

دانلود یک پکیج نسبتا کامل برای کارورزی دانشجومعلمان ورودی 92(رایگان)

با توجه به رسیدن پایان ترم و ارائه گزارش کارورزی ؛ یک پیکیج (با استفاده از جست وجو در اینترنت و فایل های ارسالی از کاربران) برای ورودی های 92 برای دانلود آماده کرده ایم.

برای دانلود اینجا کلیک کنید.

دانلود جزوه کامل اقدام پژوهی+ یک نمونه اقدام پژوهی با موضوع پرخاشگری پایه ششم

 

برای دانلود جزوه ونمونه اقدام پژوهی اینجا کلیک کنید.

نمونه گزارش کارورزی/ کدگذاری ،توصیف ها ودریافت ها

برای مشاهده گزارش اینجا کلیک کنید.

مطالب مرتبط

نظرات


نام
ایمیل (منتشر نمی‌شود) (لازم)
وبسایت
:) :( ;) :D ;)) :X :? :P :* =(( :O @};- :B /:) :S
نظر خصوصی
مشخصات شما ذخیره شود ؟ [حذف مشخصات] [شکلک ها]
کد امنیتیرفرش کد امنیتی